Darmowe kolorowanki dla dzieci. Zobacz gry dla dzieci i zabawy do druku i drukowania dla chłopców i dziewczyn.

blossom

Kategoria Kolorowanki do druku

Saturday, 7 May 2011

Kolorowanka z kwiatkiem

Kolorowana bardziej skierowana na pewno dla dziewczynek, na obrazku jak widzimy jest to nietypowy kwiatek. Czy wiecie jak się nazywa ten kwiatek z obrazka? Jest to oczywiście aloes, jego naturalny kolor to zielony. Wy możecie go wydrukować i pokolorować kolorem jakim chcecie nie musi to być oczywiście kolor zielony.

Tagi:

Saturday, 7 May 2011

Kolorowanka z żołnierzem

Do pokolorowania czeka na Nas wszystkich żołnierz. Kolorowanka głównie skierowana jest dla wszystkich chłopaków w przeróżnym wieku. Do kolorowania będziemy tutaj mieli zarówno samego nowoczesnego żołnierza jak i też jego broń. Kolorowanka ta składa się z dużej ilości elementów do kolorowania, dlatego nie będzie należała do najłatwiejszych obrazków do malowania dla dzieci.

Tagi:

Saturday, 7 May 2011

Kolorowanka B do pokolorowania

Kolejna już literka z alfabety jaka czeka na Was drogie dzieci. Tym razem chcieliśmy Wam zaprezentować literkę B, jest to kolejna kolorowanka na naszym portalu, która jest związana z literkami dla dzieci. Aby móc ją kolorować należy wcześniej ją wydrukować.

Tagi: ,

Saturday, 7 May 2011

Kolorowanka z literką

Dla wszystkich osób, w szczególności tych młodszych zarówno dziewczyn jak i też chłopców, którzy uczą się literek mamy pierwszą z liter z naszej kolekcji, które z pewnością pomogą Wam w nauce alfabetu. Zachęcamy wszystkich rodziców do wydrukowaniu tej kolorowanki z literką z alfabetu.

Tagi: ,

Friday, 6 May 2011

Kolorowanka z wilkiem

Kolejne ze zwierząt jakie znalazło się na naszym portalu. Tym razem mamy dla Was zwierzę jakim jest lis. Kolorowanka dla miłośników wszystkich zwierząt czeka już na Was. Pomaluj i pokoloruj obrazek tyle razy na ile tylko macie ochotę.

Tagi:

Friday, 6 May 2011

Kolorowanka z mapą świata

Dla przyszłych geografów mamy ciekawy obrazek jaki możecie wydrukować jeżeli tylko Wam się spodoba.  Potem już tylko możemy kolorować wszystkie kontynenty jak i też państwa znajdujące się na obrazku kolorowanki.

Tagi: , ,

Friday, 6 May 2011

Kolorowanka z ptakiem

Do kolorowania czeka na nas ptaszek, zadaniem Waszym będzie pokolorowanie tego ptaka na ciekawe kolory. Aby to zrobić musicie tylko wydrukować ten obrazek i to całkowicie za darmo. Kolorowankę w szczególności polecamy dla wszystkich osób, które interesują się zwierzętami. Kolorowanka ta przedstawia nam albatrosa.

Tagi: ,

  • Szukaj tagów

    WP